Ponad 125 lat doświadczenia, niezawodne wyczucie jakości, funkcjonalności i komfortu noszenia, a także znajomość branży sprawiają, iż niemicka firma Anita jest najbardziej profesjonalnym producentem wysokojakościowych produktów bieliźniarskich specjalizującym się w dużych rozmiarach.

Poprzez produkcję zróżnicowanych linii i serii spełnia najróżniejsze wymagania pań w każdym wieku, dlatego jest prawdziwym partnerem dla kobiet ciężarnych i karmiących jak również dla dziewcząt i pań posiadających biust o większych rozmiarach.

 

Anita maternity - niezwykle wygodne i zrobione z delikatnych tkanin biustonosze zapewniają odpowiedni komfort w tym szczególnym okresie. Zapobiegają również opadaniu piersi, a szerokie ramiączka zapewniają odciążenie ramion i pleców. Biustonosze w czasie ciąży "rosną" wraz z powiększającym się biustem.

Anita comfort - nawet panie o pełniejszych kształtach i większym biuście wyglądają atrakcyjnie, a ich kobiece kształty od razu rzucają się w oko.

ROSA FAIA - najwyższej jakości wykonanie nawet w najdrobniejszych detalach. Linia, w której często występują zmysłowe serie zdobione haftowanym tiulem.


 

 

 

  


 

 

 

  


 

 

                     

      


więcej na stronie: http://www.anita.com/pl-pl

źródło: http://www.anita.com/pl-pl

Projekt i wykonanie: 3color.pl