30 lat Salonu 202

marzec 2019

Dokładnie 30 LAT TEMU  1 marca 1989 roku otworzyłyśmy Salon 202. Kiedy to minęło? Nasz pierwszy samodzielny biznes i jak się potem okazało - drugi dom otwierałyśmy z wielką nadzieją i dumą. Jako młode kobiety, tak naprawdę nie wiedziałyśmy, co nas czeka, ale nie bałyśmy się, ani trochę. Zawsze stały za nami murem dwie wspaniałe osoby – nasi rodzice. I mimo, że nie ma ich już z nami to Salon 202 to także ich dzieło. Nasze wieloletnie klientki z pewnością pamiętają naszą mamę – Panią Genię – która robiła pyszną kawę i częstowała słodkościami. Bez nich nie byłoby nas.

Przez 30 lat urosły nasze dzieci, a w ostatnich kilku latach także wnuki. Tak jesteśmy już babciami! Niezmiennie posiadamy tych samych wspaniałych mężczyzn u boku. 30 lat to szmat czasu, dzięki pasji i zaangażowaniu starałyśmy się sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów. Taki staż w branży napawa nas dumą, ale jednocześnie mądrością, która wraz z kolejnymi latami wzrasta. Dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i staramy, aby każda osoba wychodziła z Salonu 202 z uśmiechem na ustach.  Cieszymy się z sukcesów, z niepowodzeń wyciągamy wnioski. Stawiamy na jakość, nowoczesność i kreatywność.

Jesteśmy szczęśliwe, że Salon 202 istnieje od 30 lat. Stworzony w górniczym mieście na Dolnym Śląsku jest naszą chlubą. Ubrałyśmy niezliczoną ilość kobiet, rozmawiałyśmy z nadludzką liczbą mężów i narzeczonych, zapakowałyśmy tysiące prezentów…przez 30 lat!

Każdy osoba, która nas odwiedziła dołożyła „cegiełkę” do historii Salonu 202. I jak to historia - chcemy, żeby trwała nadal, a jej dalsza część brzmiała tak: „i żyli długo i szczęśliwie”.

Dziękujemyheart

Siostry dwieheart

W każdą sobotę marca zapraszamy na jubileuszowy tort i kawę :) Świętujemy razem z Wami - bo bez Was nie byłoby NAS :)

Powrót na stronę główną »

Projekt i wykonanie: 3color.pl